KONTORHANE, tl yükleme sistemi, turkcell tl yükleme, vodafone tl yükleme, türk telekom tl yükleme, Parça kontör, parca kontor, parça kontür, parca kontur, kontör yükle, avea, turkcell, vodafon
KONTORHANE 
7/24 ONLINE TL YÜKLEME - TURKCELL - TÜRK TELEKOM - VODAFONE
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
 Bayimiz Olun

Müşteri Memnuniyeti Bizim İçin Önemlidir

Parça kontör ve Online TL ve ses paketi, internet paketi satışı ve kurum fatura ödemelerini yapabileceğiniz sistemimiz size daha hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla tasarlanmıştır.

Sistemimiz üzerinden TurkcellAveaVodafone faturasız hatlara online olarak parça kontör yüklemesi, ses paketi satışı, sms paketi satışı, internet paketi satışı, kurumların elektrik fatura ödemesi, su faturası ödemesi, internet faturası ödemesi, faturalı cep telefonu hatlarının faturalarının ödenmesi, kredi kartı borç ödemeleri gibi işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hızlı ve kolay sistemimiz sayesinde müşteri memnuniyetnizi arttırabilir ve kazancınızı büyük ölçüde katlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bayii başvuru formunu doldurarak bayiimiz olmaktır. Daha sonrasında yapacağınız işlemler bir tık kadar kolay.

Sistemimiz çeşitli raporlama ve muhasebeleştirme özellikleri sayesinde sizlere büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

İşlem hacmi ve getirisi yüksek olan parça kontör, online TL, fatura ödeme, piyasasından sizde önemli ölçüde gelirler elde edebilirsiniz. Sistemle alakalı her merak ettiğiniz konuyla ilgili

0850 840 1993 nolu Müşteri Hizmetleri numaramızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hayırlı işler ve bol kazançlar dileriz.

 
Copyright © 2013 - KONTORHANE
  KULLANIM ŞARTLARI
  GİZLİLİK
  tasarım ve programlama
teknografi V.2016